На хабарі затримано слідчого Нацполіціі

Слідчий Національної поліції вимагав гроші від громадянина за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину
Співробітники прокуратури міста Києва спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки У м.Києві Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрили у хабарництві слідчого Деснянського управління поліції Головного управління Нацполіціі в м.Києві, повідомила прес-служба прокуратури Києва.
“Міліціонер вимагав гроші від громадянина за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, а саме по ст.383 Кримінального Кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину)”, – йдеться в повідомленні прес-служби столичної прокуратури.
Згідно з повідомленням, слідчого затримали відразу після отримання ним неправомірної вигоди. Предмет хабара, а саме кошти в сумі 5 тис. Грн, вилучено в службовому кабінеті слідчого.
Кримінальне провадження розслідується за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара). Тривають першочергові слідчі дії.

You may also like...