На хабарі затримано директора держпідприємства Міноборони

Співробітники Управління захисту економіки МВС України, СБУ і військової прокуратури затримали в Одесі під час отримання частини хабара директора одного з державних підприємств Міністерства оборони України та його заступника.
Як повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України, посадовці затримані, вирішується питання обрання їм запобіжного заходу. “Їм загрожує до 12 років ув’язнення”, – зазначено в повідомленні.
За підключення товариства до електромережі і трансформаторної підстанції чиновники вимагали від його керівника 550 тис. грн. Чиновників, а також диктора товариства затримали під час передачі грошей.
“До співробітників Управління захисту економіки Національної поліції в Одеській області звернувся підприємець. Він повідомив, що керівництво держпідприємства Міністерства оборони і директор товариства вимагають у нього 550 тис. грн. Якщо він сплатить “обов’язковий внесок”, його установу підключать до електричної мережі і трансформаторної підстанції, яка перебуває на балансі Міністерства оборони України. А згодом отримає і дозвільну документацію”, – розповіли в Нацполіції.
За заявою підприємця військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
“Під час документування злочинної діяльності високопосадовців правоохоронці зафіксували факт отримання заступником директора державного підприємства першого грошового “транша” – $2000. Ця сума була завдатком для подальшого сприяння в підготовці відповідних дозвільних документів”, – зазначено в повідомленні.

You may also like...