На хабарі в сумі 456 тис. Грн поліція затримала 6 осіб

Затримання проводилися в Києві, Кіровоградській, Одеській, Херсонській та Чернігівській областях

Співробітники поліції затримали 6 осіб, яких спіймали на хабарництві. Затримання проводилися в Києві, Кіровоградській, Одеській, Херсонській та Чернігівській областях. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.
У Києві затримали голову садівничого товариства. Відомо, що він вимагав 15 тис. Доларів за те, що прийме чоловіка до складу кооперативу і виділить земельну ділянку під будівництво банного комплексу.

У Кіровоградській області співробітники поліції затримали посадовця Територіального сервісного центру. Він вимагав 14 тис. Гривень за те, що допоможе вирішити питання про непритягнення чоловіка до адміністративної відповідальності за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

В Одеській області правоохоронці затримали директора комунального підприємства та керівника полігону твердих побутових відходів. Вони вимагали 10 тис. 900 гривень за те, що дозволять підприємцю займатися збором і вивезенням твердого сміття на полігоні.

У Херсонській області затримали старшого державного інспектора відділу Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті. Відомо, що чоловік вимагав 10 тис. Гривень за те, що не буде залучати чоловіка до адміністративної відповідальності і не буде заважати в здійсненні ним пасажирських перевезень.

У Чернігівській області співробітники поліції затримали директора місцевої автошколи, який налагодив злочинну схему. Чоловік вимагав гроші за те, що надасть сприяння в успішній здачі іспитів і видачу свідоцтв про проходження школи. Чоловіка затримали після того, як він отримав хабар в розмірі 4 тис. 500 гривень.

You may also like...