Міліція почала чистити свої ряди від порушників присяги

Міністерство внутрішніх справ звільнило 12 тисяч своїх співробітників у Криму за порушення присяги українському народу. Щоби не допустити призначення скомпрометованими протиправними діями людей, при МВС діють кадрова і люстраційна комісії.

Про це у вівторок, 27 травня, на брифінгу МВС заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, повідомляють у прес-службі МВС.

Подібні випадки виявлені і в кількох інших регіонах держави. У той же час у Міністерстві триватиме практика призначення керівників після їх обговорення на засіданнях кадрової та люстраційної комісій. Заступник міністра зазначив, що багато питань у кадровій політиці потребували реформування, зокрема – спецпідрозділ «Беркут», який вже реформований. Багато працівників міліції були звільнені.

«На превеликий жаль, ми зіткнулися з колосальною зрадою працівників Міністерства внутрішніх справ. На сьогоднішній день я можу констатувати, що мова йде не про тисячу, а про десятки тисяч», – наголосив Сергій Чеботар.

За його словами, лише в Криму за зраду Присяги звільнено 12 тисяч працівників органів внутрішніх справ. Ще 250 осіб звільнені з ОВС на Придніпровській залізниці. Подібні випадки зафіксовані у ще кількох регіонах: Луганській, Тернопільській, Львівській та Одеській областях.

«Проте ми не кажемо огульно, що в Донецькій чи Луганській області усі зрадники. Іде розслідування. Ми до кожного факту підходимо конструктивно і відповідально. Звинуватити людину в тому, що вона зрадила – це велика відповідальність. Ми не хочемо зробити помилки, аби не заплямувати людину», – зазначив Сергій Чеботар.

Щоби не допустити призначень керівниками тих людей, які раніше скомпрометували себе протиправними діями, при МВС діють кадрова і люстраційна комісії. Кандидати на керівні посади перед своїм призначенням проходять процедуру відкритого обговорення. До цього процесу залучаються представники громадських організацій та журналісти.

За словами заступника Чеботара, найближчим часом відбудеться заслуховування кандидатів на посади начальників УМВС Чернівецької та Хмельницької областей, а наступного тижня заплановано засідання кадрової комісії з розгляду кандидатур керівників міліції у Чернігівській та Херсонській областях.

You may also like...