Львівського чиновника викрили у привласненні майна на 9,5 млн грн

У Львові правоохоронці повідомили директору підприємства про підозру у привласненні майна вартістю 9,5 млн грн. Про етомУНН повідомили в прес-службі поліції Львівської області.
Як встановили правоохоронці, директор одного з товариств з обмеженою відповідальністю, зловживаючи службовим становищем, незаконно провів процедуру відчуження нежитлових приміщень вартістю дев’ять з половиною мільйонів гривень.
Правоохоронці повідомили зловмисникові про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.
Під час досудового розслідування встановлено, що директор підробив протокол загальних зборів учасників ТОВ, поставивши замість них підписи і, в подальшому, використовував цей протокол для незаконного відчуження нежитлових приміщень вартістю дев’ять з половиною мільйонів гривень.
Проведена експертиза підтвердила, що підписи співзасновників ТОВ на протоколі є підробленими.
Досудове розслідування триває. Зловмиснику загрожує покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

You may also like...