Круглий стіл: «Криміналізація незаконного збагачення – виклики та перспективи»

2 липня 2018 року в період з 13-30 до 17-30 в готелі «Radisson Blu», по вул. Ярославів Вал, 22 в м. Києві  за участі депутатів Верховної Ради України, керівників окремих правоохоронних органів, міжнародних експертів та інших осіб, у тому числі Директора Національного Координаційного Центру сприяння протидії корупції Борсука Є.І., начальника Департаменту в м. Києві Василькова С.О. був проведений круглий стіл на тему: Криміналізація незаконного збагачення – виклики та перспективи.

В ході засідання круглого столу було представлено висновок, підготовлений за вимогою  Європейського Союзу Генеральним секретарем Конституційного Суду Литовської Республіки доктором Інгрідою Данеліене, експертом з антикорупційних питань Дмитром Котляром і старшим радником  KIMEC/EUACI з питань боротьби з корупцією Клеменсом  Мієллером та іншими особами.

У зазначеному висновку надано аналіз і юридичну аргументацію щодо конституційності криміналізації незаконного збагачення, який передбачено ст.368 Кримінального кодексу України…

You may also like...