Кононенко: БПП готова підтримати створення в Раді ТСК щодо боротьби з політичною корупцією

У понеділок ввечері фракція подасть свої пропозиції, в тому числі по представниках фракцій в такій комісії
Фракція “Блок Петра Порошенка” підтримає створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, якщо вона буде займатися питаннями політичної корупції, заявляє перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко.
“Що стосується тимчасової слідчої комісії, позиція нашої фракції: ми готові підтримати створення комісії щодо політичної корупції. Питання не в тому, хто і чим володіє за кордоном, а питання в тому, яким чином ці кошти витрачаються, заплачені податки з цих грошей в країні. І в два рази більше проблема, якщо податки не платить політик або використовує ці кошти, з яких не сплачено податки, на політичну діяльність або корупційну діяльність”, – сказав він на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.
Кононенко підкреслив, що в понеділок увечері фракція “Блок Петра Порошенка” подасть свої пропозиції, в тому числі по представниках фракцій в такій комісії. “Якщо наша позиція буде підтримана, ми завтра готові будемо за це питання голосувати”, – додав Кононенко.
Разом з тим він нагадав, що за ініціативою президента була створена робоча група на чолі з керівником податкового комітету парламенту Ніною Южаніною (фракція “Блок Петра Порошенка”), яка готує законодавчу ініціативу щодо врегулювання питань діяльності офшорів і по деофшоризацію.
“Робоча група активно працює, і вже є напрацювання щодо законопроектів, які, сподіваюся, найближчим часом надійдуть до Верховної Ради, і у нас буде можливість їх обговорити і прийняти рішення”, – сказав перший заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка”.
Нагадаємо, 3 лютого тодішній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки і активної протидії проведеним його командою реформ. Міністр звинуватив першого заступника голови фракції “Блок Петра Порошенка” Кононенко в лобіюванні назанчения “своїх” людей в керівництві МЕРТ і підзвітних йому великих держпідприємствах.
У свою чергу Кононенко заявив, що йде з посади першого заступника керівника фракції “Блок Петра Порошенка” на період розслідування заяви Абромавічуса, однак нещодавно він був поновлений на посаді.

You may also like...