Керівництво заводу в Харкові затримали за вимагання 1,5 млн грн хабара

У Харкові керівництво заводу затримали за вимагання 1,5 мільйона гривень хабара. Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі України, передає УНН.
Як наголошується, в поліцію звернувся директор комерційної структури. Він повідомив, що заступник директора заводу і керівник відділу вимагають 1,5 мільйона гривень хабара.
За даним фактом було Відкрито провадження у КРИМІНАЛЬНУ ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Правоохоронці встановили, що між комерційною структурою і заводом був укладений договір поставки електрообладнання. У свою чергу, у директора цього товариства були договірні зобов’язання перед іншим підприємством, якому вони повинні поставити продукцію зазначеного заводу з встановленим угодою терміну. У разі прострочення термінів будуть нараховуватися штрафні санкції.
“.. Знаючи про ці договірних відносинах, посадові особи заводу зажадали від директора товариства 1,5 мільйона гривень Якщо керівник комерційної структури не погодиться на їх пропозицію, останні відмовляються виконувати поставку обладнання Як наслідок – величезні штрафні санкції”, – повідомили в поліції.
Сьогодні, 28 лютого, заступника директора та начальника відділу заводу затримали під час отримання хабара – близько одного мільйона гривень в еквіваленті національної валюти.
Зараз, як зазначає поліція, в службових кабінетах посадових осіб проводяться обшуки. Правоохоронці перевіряють причетність інших працівників заводу до кримінальним злочином.

You may also like...