Кабмін затвердив розподіл конфіскованих за корупцію грошей

Бюджет на 2017 рік передбачає 11,579 мільярдів гривень, відібраних у корупціонерів.
Кабінет міністрів України затвердив порядок розподілу конфіскованих грошей і коштів, отриманих від реалізації майна, повернутих державі за рішенням суду за вчинення корупційних і пов’язаних з корупційними правопорушеннями, в 2017 році. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 19 квітня.

У НАБУ розповіли про корупцію на держпідприємствах
Збитки, завдані цими підприємствами, становлять понад 20 мільярдів гривень.
Національне антикорупційне бюро розслідує 49 кримінальних справ по корупції на державних підприємствах, сказано на сайті НАБУ.
“В поле зору детективів перебувають 35 державних підприємств, 15 з яких за розміром активів входять в ТОП-100 державних компаній за версією Міністерства економічного розвитку і торгівлі”, – кажуть у відомстві.
У НАБУ відзначили, що сумарні збитки, завдані цими підприємствами, становлять понад 20 мільярдів гривень.
“Найбільш” корумпованими “є компанії, які відносяться до паливно-енергетичного, аграрно-промисловому, гірничо-металургійному комплексах, хімічній промисловості, транспортної галузі”, – уточнили в відомстві.
Також повідомляється, що підозра у зв’язку з цими справами повідомлено 78 особам. При цьому в більшості справ фігурують керівники середньої і вищої ланки.
До суду направлено 24 справи, а обвинувальні акти складені відносно 41 особи. Сукупний розмір предмета злочину у цих справах перевищує 1,5 мільярда гривень.

You may also like...