Із Держприкордонслужби за корупційну діяльність звільнено 55 службовців

Із підрозділів Державної прикордонної служби України під час антикорупційної перевірки звільнено 55 службовців.
Як повідомляє прес-центр ДПСУ, зокрема, кілька днів тому було затримано підполковника медичної служби відомства при отриманні хабара в розмірі 10 тис. грн.
Також було встановлено, що цей військовослужбовець під час тендерних процедур по закупівлі медичного майна сприяв перемозі певних осіб шляхом підготовки документації виключно під технічні умови конкретної фірми.
Як зазначають у відомстві, всього в 2014 році з метою своєчасного запобігання, виявлення й припинення корупційних та інших службових правопорушень у Держприкордонслужбі проведено більше 2 тис. 200 перевірок порядку несення служби посадовими особами.
«За підсумками перевірок ініційовано проведення понад 1 тис. 400 службових розслідувань, за якими притягнуто до дисциплінарної відповідальності 3 тис. 453 особи, звільнено з ДПСУ 55 осіб, ухвалено рішення про переведення в інші місця служби стосовно 89 осіб», – зазначено в повідомленні.
Суд визнав винними у вчиненні корупційних правопорушень 10 службовців ДПСУ – двоє притягнуті до адміністративної відповідальності, восьмеро – до кримінальної.

You may also like...