Групу поліцейських-розбійників затримали правоохоронці

Столичні правоохоронці затримали злочинну групу з числа діючих і колишніх правоохоронців, які займалися розбійними нападами. Про це УНН повідомили в прес-службі прокуратури Києва.
Правоохоронці затримали групу осіб, до складу якої входили троє діючих поліцейських і чотири цивільні особи. Зазначена злочинна група діяла на території міста Києва та області, займалася розбійними нападами, в тому числі на замовлення, шахрайськими операціями з нерухомістю.
Двом правоохоронцям повідомлено про підозру у розбої.
Їх спільникам – 34-річній уродженці м Северодвинск РФ і 34-річному вінничанину – в пособництві і тортурах. Ще одному правоохоронцю і двом його спільникам, причетним до незаконного заволодіння двома квартирами, інкримінують шахрайство.
Під час обшуків, які проходять за місцем роботи та проживання фігурантів, виявлені і вилучені підроблені документи, в тому числі: паспорти громадян України, службові посвідчення, нотаріальні бланки, документи на квартири, а також підроблені печатки та штампи, пристрої для стеження, травматичний пістолет та інше.
Слідчі дії тривають. Вживаються заходи для обрання підозрюваним запобіжного заходу.

You may also like...