Гройсман – корупціонерам: Бити буду публічно

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає оголошену урядом кампанію проти контрабанди справжньою “війною проти сірих схем і нечесних підприємців та контролерів”.
Про це він сказав 10 вересня в Одесі під час наради за участю керівників митних підрозділів ДФС та представників ділових асоціацій, інформує “Урядовий портал”.
“Всі, хто робить країну біднішою, мають на собі відчути невідворотність змін і нашу принципову позицію. Я оголосив пряму війну цій контрабанді. І це не питання мільярд плюс чи мільярд мінус. Це питання сили країни”, заявив Гройсман.
Прем’єр каже, що після початку кампанії зростання щоденних платежів склало 1,5 млрд грн.
“І я знаю точно, що це не межа”, – сказав Гройсман.
“Наше завдання зробити Україну сильнішою. І або ми здатні працювати в цих умовах, або треба робити кадрові ротації і посилення, аби забезпечити тенденцію до зростання. Друзі, завершуйте (грабувати країну). Бити буду публічно”, – заявив прем’єр.
Як повідомлялося, 16 липня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ виявила правопорушення, пов’язані з виконуючим обов’язки керівника Державної фіскальної служби Мирославом Проданом, який є ставлеником Гройсмана.
Сам Продан заяви Луценка про зловживання в ДФС назвав фейком.
В свою чергу прем’єр-міністр заявив, що особисто в нього претензій до Продана немає.
Кабінет міністрів 5 вересня звільнив виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби за його власною заявою.
Водночас Продан пояснив, що звільнився, щоб узяти участь у конкурсі на посаду глави Фіскальної служби.

You may also like...