ГПУ: в Житомирській області на хабарі затримали керівника одного з управлінь ОДА

У Житомирській області на хабарі затримали керівника одного з управлінь обласної державної адміністрації та його посередника. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган у Facebook, передає УНН.
“Слідчий відділ прокуратури Житомирської області спільно з працівниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в області затримали під час отримання неправомірної вигоди керівника одного з управлінь Житомирської обласної державної адміністрації та його посередника”, – повідомила Л.Сарган.
Вона повідомляє, що під час проведення оперативних заходів в рамках досудового розслідування кримінального провадження по ч.3 ст. 368 КК України встановлено, що чиновник вимагав від приватних підприємців Житомирського району неправомірну вигоду в розмірі 2 500 долл. За безперешкодну діяльність в сфері переробки лісосировини.
Для отримання неправомірної вигоди чиновник залучив жителя міста Житомир.
Повідомляється, що посередника, після отримання ним зазначеної суми, затримали на території складських приміщень приватного підприємця, а чиновника – в центрі міста.
Відзначається, що неправомірну вигоду вилучили.
Зараз вирішується питання про обрання обом затриманим міри запобіжного заходу, а також про відсторонення керівника управління із займаної посади.
Досудове розслідування проводиться слідчим відділом прокуратури області.

You may also like...