Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що за 7 місяців військова прокуратура вилучила хабарів на суму близько 10 млн грн

Про це він написав у Facebook.
“Всі говоруни не люблять читати довгі цифри, особливо коли немає аргументів їх заперечити. Після сьогоднішнього англомовного перформенсу під стінами ГПУ я такі цифри про задокументовані хабарі напишу: За 7 місяців поточного року слідчими (на всю державу 123 особи) військової прокуратури розслідувано 127 проваджень про хабарництво 171 особи. Всі затримані, арештовані, частина внесла застави згідно рішень судів”, – повідомив Матіос.
За його словами “до суду за 7 місяців слідчі військової прокуратури направили 215 обвинувальних актів про вимагання та отримання хабарів (це плюс 92 обвинувальних актів у провадженнях, що розслідувались минулого року)”.
“Сума вилучених у цих провадженнях хабарів склала – 4 млн. 667 тис.грн. та 226 тис. доларів США”, – заявив Матіос.
Він додав, що “хоче бачити подібні цифри від наших колег, які точно не потребують захисту, оскільки мають його за законом”.
“Ау, Мустафа, Лєщенко та інші шабуніни, які не захотіли бути призначеними на посаду Головного військового прокурора? Є що сказати? Чекаю дотепних і патріотичних коментарів”, – додав Матіос

You may also like...