Голова Комітету Борсук Є.І. та радник Голови Комітету Бурик А.В. 11 березня 2015 року прийняли участь в засіданні Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Київської міської ради…

Голова Комітету Борсук Є.І. та радник Голови Комітету Бурик А.В. 11 березня 2015 року прийняли участь в засіданні Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Київської міської ради.

Відповідно до п.2.1. Порядку денного засідання постійної комісії Київради  з питань охорони здоров’я та соціальної політики Порядком передбачено:

«Розгляд звернень гр.. Бурик А.В. та національного Координаційного Комітету сприяння протидії корупції від 08.12.2014 №182/01/10 щодо ситуації із закриттям відділу виробництва препаратів крові Київського міського центру крові (Доповідачі: Бурик А.В., Борук Є.І., Арешкович А.О.).

За результатами виступів та обговорення зазначеного питання Комісією прийнято рішення про перенесення терміну прийняття рішення у зв’язку з необхідністю додаткового вивчення цього питання. Комісією також було запропоновано Бурик А.В., Борсук Є.І. та Арешкович А.О. спільно підготувати Протокол розбіжностей з питань, що пов’язані із закриттям відділу виробництва препаратів крові.

Правління Комітету

You may also like...