Глава “Укрзалізниці”: Я не буду грати в прокурора і бігати з сокирою за корупціонерами. Бальчун хоче створити хороший фундамент для компанії

Керівник “Укрзалізниці” Войцех Бальчун вважає, що не його робота бігати за корупціонерами і грати в прокурора, а спробує створити сприятливі умови для компанії, повідомляє Укрінформ.
За його словами, потрібно організувати хороший фундамент компанії для відкритої і чесної роботи.
“Я не буду грати в прокурора, а постараюся створити фундамент під добре організовану компанію, яка буде діяти відповідно до визначених відкритими процедурами. Саме ці процедури будуть викликати зміни. Якщо я почну бігати з сокирою і буду кидатися на кожен випадок (корупції – ред.), то ми не зробимо ніяких змін. Нам необхідно здійснювати системні зміни. В результаті ці зміни самі ліквідовуватимуть схильність до корупції, адже ризики будуть дуже високими через серйозні наслідки цих дій”, – сказав він.
Він зазначив, що нові зміни дадуть менше можливостей для корупції.
“Звичайно, кожен конкретний випадок корупції, який буде з’являтися, буде перевірятися відповідними структурами в компанії, і не тільки в ній. Втім, я сконцентруюся на формуванні здорового фундаменту для функціонування фірми в майбутньому”, – підкреслив він.
Нагадаємо, глава ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Бальчун сьогодні, 16 травня 2016 року, вступив на посаду.

You may also like...