Генпрокуратура викрила корупційні правопорушення керівника одного з центральних органів виконавчої влади

Відділом з питань запобігання та протидії адміністративним корупційним правопорушенням Генеральної прокуратури України складено 2 протоколи про вчинення колишнім керівником одного з центральних органів виконавчої влади адміністративних корупційних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) та ст. 172-7 (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, колишній керівник центрального органу виконавчої влади, що підпорядковується Міністерству інфраструктури України, знаючи, що його дружина є генеральним директором товариства, яке є піднаглядним та підконтрольним вказаному органу, сприяв товариству своєї дружини у здійсненні господарської діяльності.
Також вказаний посадовець не вжив будь-яких заходів щодо усунення обставин, пов’язаних із конфліктом інтересів та не повідомив про це у письмовій формі свого керівника, як того вимагає закон.
Крім цього, порушуючи вимоги закону, колишній керівник при звільненні не подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Наразі обидва протоколи направлено до суду для розгляду по суті.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

You may also like...