Екс-начальника управління АПК в Київській області визнали винним у службовій недбалості

Колишнього начальника управління агропромислового комплексу однієї з районних державних адміністрацій Київської області визнали винним у службовій недбалості та назначеілі покарання у вигляді штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів з позбавленням права займати керівні посади в держорганах один рік, передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області .
“Фастівської місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього начальника управління агропромислового комплексу однієї з районних державних адміністрацій Київської області за неналежне виконання своїх службових обов’язків, що завдало збитків державі на суму понад 100 тисяч гривень”, – йдеться в повідомленні.
Як зазначається, колишнього чиновника “визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч.1 ст.367 (службова недбалість) КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати керівні посади в державних органах строком на 1 рік “.
У прокуратурі нагадали, що колишній службовець, “неналежно виконуючи свої службові обов’язки, з порушенням вимог Земельного кодексу України підписав лист про погодження районною державною адміністрацією тимчасового використання товариством з обмеженою відповідальністю земельних ділянок загальною площею понад 66 га в межах однієї із сільських рад Фастівського району” .
В результаті недбалих дій колишнього начальника АПК суспільство використовувало зазначені земельні ділянки діючи на підставі письмового листи про тимчасове використання земельної ділянки, заподіявши при цьому шкоди державним інтересам на суму понад 100 тис. Грн, додали в прокуратурі.

You may also like...