Екс-голові Запорізької РДА повідомили про підозру

Прокуратура повідомила про підозру колишньому голові Запорізької райдержадміністрації в розтраті державного майна. Про це повідомили УНН в прес-службі прокуратури Запорізької області.
Встановлено, що посадова особа, обіймаючи посаду голови Запорізької районної державної адміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, погодило і підписало розпорядження “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам для ведення індивідуального садівництва, розташованих на території Розумовського сільської ради”, на підставі яких у власність фізичних осіб передані землі лісогосподарського призначення загальною площею 17 га, в результаті чого державі завдано збитків на загальну суму понад 16 млн грн.
Зараз вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Злочинцеві оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

You may also like...