Двох посадових осіб військового концерну затримали за вимагання 900 тис дол. – СБУ

Співробітники Служби безпеки України затримали двох чиновників військового концерну, які вимагали 900 000 доларів у одеських підприємців, в рамках справи тривають обшуки у інших підозрюваних, передає УНН з посиланням на прес-центр СБУ.
“Правоохоронці встановили, що чиновники” оцінили “продовження оренди торгових майданчиків, які знаходяться на землях Міністерства оборони, на одному з найбільших одеських ринків в двадцять тисяч доларів США за кожну точку. Таку” таксу “за переоформлення договорів вони встановили сорока п’яти місцевим комерсантам” , – йдеться в повідомленні.
Зазначено, що в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України, співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали хабарників в одному з одеських ресторанів при отриманні від підприємців 75 000 американських доларів.
Під час обшуків за місцем проживання посадових осіб, оперативники СБ України виявили сто двадцять тисяч доларів. Обшуки також проходять у інших осіб, підозрюваних в участі в корупційній схемі.

You may also like...