Чиновницю, яка вимагала хабар у ₴10 тисяч, затримали у Києві

Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.
До працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) у місті Києві ДЗЕ Нацполіції звернувся підприємець із заявою про вимагання від нього неправомірної вигоди посадовими особами держустанови.
Прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Оперативники УЗЕ встановили, що за видачу сертифікату відповідності з надання послуг громадського харчування посадовець вимагає 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.
Зустріч неодноразово переносилась. Для обміну коштів на сертифікат начальник обрав людне місце. «Ділова зустріч» проходила в автомобілі правопорушника.
26 травня посадовця затримали правоохоронці під час одержання хабара. Жінка намагалася «заробити» 8 тисяч гривень за виконання своїх безпосередніх службових обов’язків. У її автомобілі вилучили отримані нею гроші.
На даний час вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та повідомлення про підозру правопорушниці. Начальнику сектору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.

You may also like...