Чиновницю Миколаївської міськради затримали на хабарі

Чиновницю Миколаївської міськради у суботу затримали за вимагання 20 тисяч гривень неправомірної вигоди.
Джерело: поліція Миколаївської області
Дослівно: “Сьогодні, 28 грудня, співробітники Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області разом із слідчими Заводського відділу поліції ГУНП під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури викрили на хабарі керівницю одного з управлінь Департаменту житлово-комунального господарства.
У своєму робочому кабінеті 45-річна жінка отримала частину неправомірної вигоди у сумі 20 тисяч гривень за підписання актів виконаних робіт із недостовірними відомостями, щодо обсягу виконання робіт, від “підконтрольних” суб’єктів господарської діяльності.
Задля конспірації від викриття правоохоронними органами до своєї протиправної діяльності зловмисниця залучила свого водія, який після отримання жінкою частини привласнених грошових коштів у своєму службовому кабінеті, виносить грошові кошти із приміщення у службовий автомобіль та в подальшому, через деякий проміжок часу, передає керівниці.

Деталі: У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що посадові особи Департаменту ЖКГ Миколаївської міськради з січня 2019 року і по теперішній час зловживаючи службовим становищем. Вступивши в змову, вони здійснювали укладання договорів на виконання робіт із “підконтрольними” їм особисто суб’єктами господарської діяльності, від яких отримували “відкати” у розмірі 10-15% в залежності від вартості укладеного договору.
До своєї протиправної діяльності посадовці залучили керівницю одного з управління Департаменту, яка, виконуючи прямі протиправні вказівки керівництва, що надавались їй під час розмов тет-а-тет або за допомогою месенджерів “WhatsApp” та “Viber”, зловживаючи службовим становищем, здійснює підписання актів виконаних робіт ряду “підконтрольних” підприємств, без фактичної перевірки обсягів та якості виконання робіт, що як наслідок призводить до завищення фактичної вартості виконаних робіт та безпідставного перерахування бюджетних грошових коштів суб’єктам господарської діяльності.
У поліції додали, що наразі у приміщенні Департаменту ЖКГ ММР та за місцем проживання і реєстрації фігурантів проводяться санкціоновані обшуки.
Кримінальне провадження почато за ч. 3 ст. 368 КК України “Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Слідчі затримали зловмисницю у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення про підозру.
Що передувало: Раніше в суботу мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив про обшуки у департаменті ЖКГ Миколаївської міськради.

You may also like...