Боротьба з корупцією: Джемілєв погодився на пропозицію Порошенко

Президент України Петро Порошенко на засіданні Антикорупційного ради оголосив лідера кримських татар, нардепа від фракції “Блок Петра Порошенка” Мустафу Джемілєва головою Національної ради з питань антикорупційної політики.
Про це глава держави заявив 6 жовтня на засіданні Нацради, де він був головою.
“Я б хотів подякувати справжнього героя, патріота, лідера кримськотатарського народу, мого великого друга Мустафу Джемілєва за люб’язне згоду очолити Національна рада з питань антикорупційної політики. Це дуже правильне і дуже відповідальне рішення, Мустафа-ага”, – звернувся Порошенко до Джемільову.

“Ми сформували дуже важливу законодавчу базу для боротьби з корупцією, і вносимо останні штрихи в цю картину”, – додав Порошенко.
За його словами, особливості роботи Нацради, який очолив Джемілєв, обумовлена ​​вимогами Європейського союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною.
“Ви знаєте, що антикорупційна політика є ключовою в плані надання Україні безвізового режиму. Створення цієї Ради є не просто моїм рішенням як Президента, але й одним з ключових наших зобов’язань”, – сказав Порошенко.

You may also like...