Апеляційний суд збільшив заставу судді Л.Головатюку до 300 тис. грн і відпустив

Апеляційний суд Києва частково задовольнив скарги прокуратури і сторони захисту на рішення Печерського районного суду Києва про обрання запобіжного заходу судді Господарського суду Києва Любомира Головатюка, якого підозрюють у вимаганні хабара. Про це повідомляє прес-служба суду, передає УНН.
“За результатами апеляційного розгляду колегія суддів … постановила: постановити нове рішення, яким у задоволенні клопотання заступника Генерального прокурора України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Головатюк Л.Д. – відмовити; застосувати щодо підозрюваного Головатюка Л .Д. запобіжний захід у вигляді застави “, – йдеться в повідомленні.
При цьому колегія суддів визначила розмір застави 300 000 грн.
Крім того, суд зобов’язав підозрюваного не відлучатися з населеного пункту, де він проживає, здати закордонний паспорт і утриматися від спілкування зі свідками.
Постанова буде діяти до 12 березня 2017 року.
Раніше Печерський районний суд Києва обрав Л.Головатюку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 293: 360 грн.
Нагадаємо, увечері 12 січня суддю Господарського суду Києва затримали в будівлі суду. Він вимагав 16 тис. Дол. За вирок на користь позивача.

You may also like...