Антикорупційне бюро через місяць оприлюднить перші справи

Порошенко представив главу Антикорупційного ради Мустафу Джемілєва і зазначив, що від ради він чекає пропозицій по звуженню корупційного поля

Перших справ від Національного антикорупційного бюро можна буде чекати вже через місяць. Так вважає президент України Петро Порошенко. Про це він заявив сьогодні на відкритті першого засідання Антикорупційного ради, передає кореспондент ЛІГА.net.
“Думаю, що від Національного антикорупційного бюро через місяць вже можна буде чекати конкретних справ”, – сказав глава держави.
Також Порошенко зазначив, що очікує від парламенту закону про Національне бюро розслідувань, від Кабінету міністрів – старту роботи Національного агентства по запобіганню корупції, від Генпрокуратури – формування нової команди прокурорів, зокрема, на місцях, від СБУ – посилення боротьби з корупцією, від МВС – завершення формування національної поліції.
Порошенко представив главу Антикорупційного ради Мустафу Джемілєва і зазначив, що від ради він чекає пропозицій по звуженню корупційного поля. “Чим менше роль держави в економіці і життя людини – тим менше можливості брати хабарі”, – сказав президент.

You may also like...